Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek rossz döntés...

Szerintetek rossz döntés lenne, vagy ciki lenne, ha a márciusi időpont helyett inkább az őszi félévben adnám le a szakdogát, úgy, hogy a konzulenssel már dolgozunk rajta?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem lesz időm befejezni és minőségire megcsinálni.

febr. 7. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel.
febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a konzulens nem haragudna meg? tehát nem akarom, hogy visszadobjon engem, mert nem a tavasz félévre adom le, hanem az őszire. Igen, lehet, hogy már felnőtt vagyok, de aggódom, mert vannak érzékeny emberek
febr. 7. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem látunk a konzulensed fejébe. Én annak idején több évre rá írtam meg egy tök más dolgozatot, mint amiben eredetileg megállapodtunk. Egy szót sem szólt.
febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok. Én is csúsztam a leadással, semmi gond nem volt vele. Szépen haladtam vele. Volt, aki pedig másfél évig írta, azzal se volt gond.
febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek ennyit agyalni a másik lekivilágán. Megbeszéled vele,hogy így érzel, adjon tanácsot. Ha ő is úgy látja mint te akkor nem lesz gnodja az őszi félévvel sem.
febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz. De én inkább megpróbálnám, nincs vesztenivalód.
febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6. nem biztos. Nálunk aki leadta és nem sikerült neki, annak teljesen újat kellett írnia, míg, aki nem adta le, az folytathatta simán. Ha a kérdező úgy érzi, hogy nem tudja befejezni vagy jól megírni, akkor a szíve joga úgy dönteni, hogy nem adja le.
febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki. Felnőttek vagyunk.
febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
febr. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!