Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Japán szakot lehet csinálni...

Japán szakot lehet csinálni munka mellett?

Figyelt kérdés
KRE-re szeretné menni, de nem tehetem meg, hogy nem dolgozom.

febr. 8. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nincs megtiltva. Legfeljebb majd lassabban csinálod.
febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nincs megtiltva :D arra vagyok kíváncsi, hogy az időmbe beleférne-e
febr. 8. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Akkor részletezd, hogy mennyi időd lesz a következő öt évben... Te sem tudod. Akkor mi honnan tudhatnánk? Vágj bele, lesz, ami lesz. Mit veszíthetsz vele? Semmit.
febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valaki olyan, aki járt már japán szakra, legyen kedves megírni, hogy belefér-e mellette heti 40 óra munka. Aki meg nem járt, az ne írjon aemmit, mert haszontalan. Köszi.
febr. 8. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Szia! KRE-s vagyok, nem dolgozom, de számtalan szaktársam igen, tehát teljesen lehetséges.

Sajnos van egy olyan csúnyaság, hogy a kötelező órák, legalábbis az első és második félévesek minden napra el vannak osztva, tehát jut hétfőtől péntekig minden napra egy, és ezekből nincs több időpont, szóval fixen cumizós. De ezek elméletek, én egyikre se jártam be, ami ilyen volt, és sikerült az összes vizsgám jó eredménnyel, tehát nem kell azon se feszülni.

Kezdősként heti három japánóra jut, azok vagy 1 vagy 2 napra elosztva.

febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Másik, de hasonló szakon tanítok, és – nagyon nehéz, ha rendes nappali bejárós munkád van. A nyelvszakokon sok a kötelező gyakorlat – hétköznap reggel, délelőtt és kora délután… ezt hogy akarod megoldani? Tárgyanként max. 3 hiányzás engedélyezett.


Persze ha szabadúszó programozó vagy, és nincs sok meetinged, akkor nem lehetetlen.

febr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

#5-ös vagyok

Kérdező, ha kell, el tudom küldeni az első és másodéves órarendemet, bejelölve a gyakorlatokat és az elméleteket:)

febr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha indul levelezőn, igen.
febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!