Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki a PTE-n kap...

Van itt olyan aki a PTE-n kap szociális ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Látom, hogy vannak ösztöndíjak a PTE-n, de milyen összegeket lehet ezzel nyerni kb? Koliban laknék, de tippelem Pécsen nincs munka így feljárnék Pestre dolgozni. Kb milyen összeg kb egy szociális ösztöndíj illetve egy tanulmányi ösztöndíj? Megvagytok vele elégedve?

febr. 11. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én első félévben majdnem 100 ezret kaptam havonta szociális ösztöndíj+alaptámogatás miatt. Második félévben ugye már nem jár alaptámogatás, így most kicsit több mint 60 ezret kapok. Ingyen lakok a koliban, nincsenek extra igényeim, így nekem elég ennyi pénz havonta.
febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hú az nagyon szuper. Alapképzésen én is ennyit kaptam (Bp, mindegy melyik egyetem), vannak szegeden barátaim, ők ilyen tizenezreket kaptak, bár szerintem szimplán megse nézték a lehetőségeket..

Akkor pályázni fogok, ha felvételt nyerek

febr. 11. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!