Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor felvehetem a...

Most akkor felvehetem a vizsgakuruzust a félévben, vagy sem? (DE-TTK)

Figyelt kérdés

Előző félévben volt egy tárgyam, amiből a gyakorlati jegyem meglett, viszont vizsgázni nem voltam. (Volt egy vizsgajelentkezésem, amit nem adtam le, de nem mentem el, nem adtam le igazolást, hagyjuk is mi volt az ok, kérdés szempontjából irreleváns)

A tárgyból hirdettek meg vizsgakurzust, fel is tudtam venni Neptunban.

Viszont a honlap( [link] ezt írja a vizsgakurzus felvételéről "Vizsgakurzusra csak az jelentkezhet, aki már megelőzően hallgatta a tárgyat, megszerezte az aláírást és van legalább egy eredménytelen vizsgája." És ez összezavart. Az, ha nem jelentem meg a vizsgán, az eredménytelennek számít, ugye?


febr. 12. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Igen, eredménytelennek számít, másképp hibaüzenetet kaptál volna tárgyfelvételkor és nem tudtad volna felvenni a tárgyat.
febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Nem vehetnéd fel, csak akkor, ha legalább egyszer megjelentél és megbuktál. De ha rossz a rendszer és sikerült felvenni, akkor csendben örülj magadnak, valószínűleg nem fogják észrevenni.
febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 De ha kéne lennie egy megjelent és elégtelen vizsgának, akkor nem az lenne odaírva a honlapra, hogy "elégtelen vizsga" az "eredménytelen vizsga" helyett?
febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!