Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziu...

Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium (Debrecen)?

Figyelt kérdés
Az olasz tagozat milyen? Hány ponttal vesznek fel, milyen a szóbeli, a programok? Köszönöm előre is a válaszokat 💓
febr. 12. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
16+ évesen már kb. mindegy, nemde?
febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A húgom most felvételizik, szóval miatta kérdeztem. De egyébként is vannak akik tizenhat évesen felvételiznek, és mégis van eszük, szóval nem fair valakit elítélni a kora miatt. De azért köszönöm szépen a választ 💕
febr. 12. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Hogyne pistike, hogyne.
febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ú de segítőkész válaszok vannak itt

Tavaly felvételiztem, végül egy jobb suliba mentem. A Csokonaiba olasz tagozatra jelentkeztem és előkelő helyen be is kerültem. A szóbelin az volt a tapasztalatom hogy egyszerű volt, pár magyar mondat és szó elemzésére kértek, illetve magamról kellett beszélni, Olaszországról és ennyi, semmi extra. Az iskola rendben van, a tanárok ( az a pár aki ott volt) kedvesek voltak. Ha van egy 60-70 pontos felvételid szinte biztosan bekerülsz. Viszont tényleg csak akkor válaszd ezt a szakot ha fontos neked az olasz vagy valami nagyobb célod van vele, mert később lehet nem fogsz a napi 5. olasz órának annyira örülni. Nem tudom hogy mennyire biztos hogy oda mész-e ( vagy a húgod 🙃) de még más sulikról is leírom a tapasztalatom; Az Ady egy f*s, nehogy odamenj, a Bethlenbe kb biztosan felvesznek, nem a legjobb de nem is tragikus, de ha a legjobb iskolát keresed akkor az egyértelműen a TÁG.

febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!