Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki aki 2022 szeptemberébe...

Valaki aki 2022 szeptemberébe esti képzésben kezdte tanulmányait Rendszer és Alkalmazásüzemeltető technikusként?

Figyelt kérdés
Én is ekkor kezdtem, ez ugye egy új rendszer. És afelől szeretnék érdeklődni hogy kinek hogy sikerült a vizsgának a központól kapott 20 kérdéses feladatsora. Nekem személy szerint 27%-ra sikerült másik 2 osztálytársamnak is hasonló. Viszont a vizsga másik két része több mint 90% lett. Tehát megbuktunk. Az iskola titkára felhívott egy másik iskolát is ahol 2/2 megbuktak. A vizsgabiztosokkal beszéltem a vizsga után és mondták hogy ők sem tudták volna megcsinálni a feladatsort, pedig egyetem is végeztek mérnökinformatikusként. És ráadásul még azt sem tudjuk megnézni hogy mit rontottunk el a központi vizsgán. Remélem érthetően írtam csak még mindig ideges vagyok emiatt.

febr. 14. 18:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!