Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a különbség 2 és 4 féléves...

Rerererere kérdése:

Mi a különbség 2 és 4 féléves tanári mesterszakok között?

Figyelt kérdés
Pl.: Ha Magyar alapszakos bölcsész vagy továbbmehetsz rövidciklusú tanárképzésre, de ebből van 2 és 4 féléves is, miben különböznek?

febr. 25. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyartanár akarsz lenni, akkor 2 félév. Ha most biológiatanár vagy, de magyartanár akarsz lenni, akkor 4 félév. Szóval attól függ, milyen képzettséggel rendelkezel.
febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,még nem vagyok egyetemista, a tanárpálya felé húz a szívem, de a nappali képzés valszeg nem lesz jó a körülményeim miatt, ezért mérek fel minden lehetőséget. Akkor tegyül fel egy 6 féléves magyar szak után én mehetnék két féléves magyartanár képzésre?
febr. 25. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
2. Nem mehetsz, csak magyar MA után.
febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána olvastam, igazad van. Szerencsére ez nem egy eltántorító ok.
febr. 25. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:

#18.32 De, már alapképzés után is választható a tanári mesterképzés. Az alábbi oldalon lásd az E1 részt!


[link]

febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Keresgéltem balra-jobbra de eddig ez a legegyértelműbb válasz amit látok.
febr. 25. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!