Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elhagytam a személyimet két...

Elhagytam a személyimet két hónappal érettségi előtt,mi lesz?

Figyelt kérdés
sziasztok! elhagytam a személyi igazolványomat,100% hogy már nem lesz meg ,de nyilván az érettségi jelentkezést már leadtam azzal a szig számmal. ilyenkor mi történik? fog egyáltalán a személyigazolvány számom változni? Szólni kell az osztályfőnöknek? előre is köszönöm a válaszokat
márc. 10. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmész valami kormányablakba és csináltatsz másikat. Amíg elkészül, kapsz egy ideigleneset, és amikor meg kell adnod valamiért a személyi igazolvány számát, akkor az ideiglenesét adod majd meg. Mellé kapsz valami papírt is, amiben benne lesz az előző személyid száma. Amikor pedig megkapod az újat, megtarthatod majd az ideigleneset, úgyhogy minden rendben lesz, semmi vész.
márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell szólni az ofőnek egyébként, semmi köze hozzá. :)
márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! kicsit megijedtem,nem megszokott tőlem ez de akkor minden rendben lesz, örülök.
márc. 10. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Kérhetsz időpontot is a kormányablakba, de úgy később fog elkészülni, mert esetleg csak viszonylag sokára kapsz időpontot, és akkor addig nincs személyid ugye... Legalább a számát tudod, remélhetőleg, ugye?

Szóval egyszerűbb, ha simán odamész, amikor ügyfélfogadási idő van és kész. Mondjuk húsz perces történet. Ott, helyben le is fognak fényképezni, csak mondom. :) Nemrég csináltattam újat én is, azért vagyok ennyire képben. :)

márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kormányablak,mert még pöcsölsz addig vissza élhetnek vele ha olyan kezekbe kerül.
márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
holnap első dolgom lesz elmenni, rögtön gondoltam erre is . egyébként tudom a számát,persze
márc. 10. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
#1 az ideigleneset nem fogja tudni megtartani, vissza kell majd adnia amikor elkészül az új
márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Mondom, hogy most csináltattam újat. Simán megtarthattam az ideiglenest. Még kérni sem kellett. Saját magától mondta az ügyintéző, hogy odaadhatom emlékbe valakinek, ha akarom. Én meg mondtam, hogy azzal vettem bérletet, úgyhogy jól fog jönni, ha majd valami ellenőr problémázni akarna. Még tíz napig érvényes a bérletem, úgyhogy jó is, hogy nálam maradhatott. Másképp hogyan igazolnám, hogy a bérleten levő igazolványszám valóban az én igazolványomnak a száma volt, ha már csak az új lenne a kezemben?
márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!