Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg ilyen sok embernek...

Tényleg ilyen sok embernek nincs éretségije?

Figyelt kérdés
facebookon láttam egy állást és sok ember irta hogy hát neki igazábol nincs éretségije sem.......mi az isten... hogy lehet???

márc. 18. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a saját buborékjában él. Én is ledöbbenek, amikor ilyeneket látok (demográfiai profil fejezethez menj):

[link]

márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsődlegesen az idősebb felnőttek körében sok az olyan akinek nincs érettségije. Értsd az idősebb felnőttek alatt a mostani 40 év felettieket. Ugyanis az 1970-es, 1980-as, és 1990-es években még nem volt kötelező az érettségi.
márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Neked sincs, hiszen még magát a szót sem tudod leírni. Érettségi. Írástudatlanok nem szokták letenni.
márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.... Milyen jó hogy jól ismersz.. felvoltam mentve matekból, illetve magyarból.. ezek ellenére érettségim + vegyésztechnikus vagyok... Hogy hogy? Tanulj Miskolcon és meglátod.. ha bejársz átengednek mindenből,🤣
márc. 18. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
OFF: Ha fél voltál mentve matekból akkor vegyésztechnikusként hogyan számolsz HP értéket?
márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 Most sem kötelező az érettségi. 43 vagyok, a mi időnkben 16 volt a tankötelezettség korhatára, de amikor 18 lett, akkor sem volt kötelező leérettségizni.

#4 Ha fiatalabbnak érzed magad, akkor is tudhatnál viselkedni taknyozás meg sötétezés helyett. Ez nem az idősek privilégiuma.

#5 Nem tudom, hová jártál Miskolcon, de a Földesben, Hermannban, Jezsuban stb. garantáltan nem mentél volna át, ha nem tanulsz.

márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6.. sehogy... a tanárok átengedtek.. vizsgabiztos nem volt.. csak szóbelin...
márc. 18. 17:23
 8/9 A kérdező kommentje:
7.. fazolába jártam.. ami a gáboráron és a eötvös keresztezése.. de most már a neve kós
márc. 18. 17:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az az érettségi? És én miért nem kaptam érettségit?
márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!