Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozaton belül lehet...

Szakdolgozaton belül lehet másolni?

Figyelt kérdés

Vannak táblázatok ami van a szövegben és a végére is külön fel kell tüntetni ugyanazt.

Ezeket ha másolom látszik a Crtl C

Ez gáz? vagy lehet ?


ápr. 4. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem.

OFF: Sosem fogom megérteni, hogy mi a baj a Ctrl c+v kombóval a dogában. Mi van akkor ha írod a szöveget, aztán rájössz, hogy az az 1 v 2 mondat v bekezdés az jobban illene máshova... akkor írjad újra? Miért kell ekkora szigor meg rugalmatlanság egy olyan anyaggal kapcsolatban ami amúgy kb semmire nem jó, nem számít tudományos forrásnak sem, stb.

ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Abszolút nem értem én sem...

Most írjam le újra ugyanazt a táblázatot, ami teljesen ugyanaz betűről betűre, számról számra...

ápr. 4. 09:02
 3/14 A kérdező kommentje:

Tegnap ahogy beillesztettem látszott mellette hogy ctrl v

De most ahogy már ott van nincs mellette, de nem tudom, hogy ezt vissza tudják e nézni, hogy az be lett illesztve... gondolom igen

ápr. 4. 09:03
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Egy alternatív megoldás... Írod a szöveget és a szövegben hivatkozol az X. táblázatra és problem solved.
ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Függelékben kell feltüntetni?

Hogyan látszik benne a ctrl c+v?

ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4: Nem jó, mert mellékletként meg kell jelölni.

nem írhatom, hogy 6. melléklet *lásd 4.táblázat *


5:

Melléklet

Úgy, hogy amikor valamit beillesztesz, akkor megjelenik mellette a ctrl v felírat

de ha nyomok 1 entert eltűnik.

De attól biztos vissza tudják nézni, ha akarják, hogy ez nem újra lett írva hanem kimásolva

ápr. 4. 11:05
 7/14 anonim ***** válasza:

pdf-ben nem hiszem

Kérdezd meg erről a konzulensed vagy valami évfolyamcsoportban, ott okosabbak lesznek.

Én jelen pillanatban nem is értem mi a fenének kell a mellékletbe berakni.

Talán valami adattábla, amit egy gyártói dokumentumból szedtél ki?

ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul fogalmaztad a kérdést. Akkor a szövegben nem helyezed el a táblázatot, csak a szöveges elemzést és a szövegben hivatkozol a 6. mellékletre
ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7: Adattábla igen

Azt, hogy minek azt én nem tudhatom, de kell.

A konzulensnek írtam, de mire válaszol letelik a határidő, a többiek sem tudják...


8: Nem, nem fogalmaztam rosszul a kérdést. Miért fogalmaztam volna rosszul? A szöveg közben kell a táblázat, mivel azt kell kiegészíteni és ott (abban a részben) elemezni. (+ rovatokkal, ahol számolok) de a melléklet kell a végére, ami mellé nem írhatom a + rovatokat...

ápr. 4. 14:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem írtad le, hogy milyen táblázat. Legelső gondolata kb mindenkinek, hogy egy szimpla saját adatos táblázatról van szó.

De egy gyártói, akár más nyelven lévő táblázatnál azért más.

ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!