Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elnézést szeretnék kérni...

Elnézést szeretnék kérni néprajz szakosoktól - remélem nem baj az ilyen hozzáállás! Jelentkezett már valaki (férfiak, harminc felett) azért e szakra, mert szeretett volna jóval többet tudni a népművészetekről, a magyar jobbágy és paraszti kultúráról?

Figyelt kérdés

Mivel érdeklődő hozzáállású volt régebben ugyan, de igazából nem voltak mélyebb ismeretei (szinte semmi) a néprajzról és a hozzá kapcsolódó társtudományokról?


Állás jelenleg van - nem anyagiak, sem életpálya végett az esetleges jelentkezés, sokkal inkább az érdeklődés miatt. Lehet még nappali is beleférne, a munkám megengedi, de valamelyest valószínűbb a levelező képzés.



ápr. 4. 21:27
 1/8 IgaziÚriember ***** válasza:
0%

"Állás jelenleg van - nem anyagiak, sem életpálya végett az esetleges jelentkezés, sokkal inkább az érdeklődés miatt"


Ez nagyon helyes és pozitív hozzáállás, mert ezzel az értéktelen büfészakkal biztos hogy nem kellenél sehova.

ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a... ööö... "használható" (?), az értéktelen büfészakos hasonlatoddal megegyezően - úgyszint - semmire sem jó kommentedet.
ápr. 5. 09:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Értéktelen büfészak? Mégis mi alapján? Mihez viszonyítasz, kedves?


Üdv,


egy férfi, DOLGOZÓ, PÉNZKERESŐ néprajzos

hihi

ápr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt (hasonlót) mondtam én is neki, eme igazán kedves embertársunknak.
ápr. 6. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj erre a szakra ha érdekel üdv egy végzős néprajzos.
ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De még ennek fejében/ismeretében is?


"Igazából nem voltak mélyebb ismeretei (szinte semmi) a néprajzról és a hozzá kapcsolódó társtudományokról?"


Nem fognak "kinézni" a fiatalok maguk közül?

ápr. 10. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bár arra készülj fel hogy lesz terepgyakorlat ami több napos szokott lenni. Tehát ezt majd össze kell egyeztetni a munkaidővel de ha teheted menj levelezőre. Amúgy nem kell hozzá semmilyen néprajzos ismeret hiszen elsőben úgy is bevezető tárgyak lesznek inkább. És szerintem könnyebb szak mint pl egy töri vagy egy anglisztika.
ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
ápr. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!