Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem teljesítek egy tárgyat,...

Ha nem teljesítek egy tárgyat, akkor felvehetem újra?

Figyelt kérdés

Ez a második félévem egyetemen, felvettem előre egy negyedik féléves kötelező hibrid kurzust, de egyáltalán nem maradt már rá időm.

Az egyetem oldalán azt írják, hogy felvehetek egy tárgyat háromszor, három különböző félévben. Tehát akkor, ha egyáltalán nem végeztem el az online anyagokat és nem jártam be konzultációra, akkor is fel tudom majd újra venni, ugye? Nagyon beparáztam, hogy elrontottam valamit, kérlek nyugtassatok meg:,)

Előre is köszi a segítséget!:)



ápr. 7. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, fel tudod venni így is
ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj. Annyi hogy a kreditindexedben azért ez meg fog látszani ha jól tudom, mert ugye felvettél x kreditet év elején, de mivel nem teljesíted az összeset, ezért nyilván az meg is fog látszani. De amúgy nincs baj, annyi hogy ezzel rontod az esélyeidet pl. a tanulmányi ösztöndíjra. De egyébként semmi probléma, hidd el, ez nem egyedi eset, nem dől vissza a világ, újra felveszed később és megcsinálod.
ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Szép napot Nektek!:)

ápr. 7. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a tárgy egy kötelező tárgy, akkor eleve fel kell majd venni. Persze lehet, hogy nem lesz meghirdetve mindegyik félévben.
ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!