Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel szeretnék mondani egy...

Fel szeretnék mondani egy iskolában (félállás), hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Mindegy mivel jár, de ha most nem szabadítok fel heti 2 napot a következő hónapokban, kikészülök idegileg az életem más területe miatt, amiről tájékoztattam őket már akkor, amikor felvettek, de nem vették figyelembe. Már akkor mondtam, hogy nem szeretném elvállalni, de nem vettek róla tudomást.

ápr. 18. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Milyen munkakörben vagy?

Feltehetően itt is a "normál" szabályok érvényesek, azaz nem kell másképp, mint más helyen tennéd.

ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szerződésedben vagy kinevezésedben benne van a felmondási idő, írásban felmondasz, és kivárod, amíg az letelik, illetve megpróbálhatod kérni, hogy tekintsenek el tőle, de azt vagy teljesítik, vagy nem. Határozott idejűt nem lehet csak úgy felmondani, akkor szerintem kötbért fizettetnek. Nem akartad elvállalni, mégis elvállaltad. Te írtad alá.
ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Írásban, mint mindenhol.
ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!