Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félek, hogy nem vesznek fel a...

Félek, hogy nem vesznek fel a Gundelbe, pedig cukrász szeretnék lenni, van esélyem?

Figyelt kérdés

És olyanba, hogy Dobos nincs is esélyem, Girogoba (vagy mibe) meg nem akarok menni, és számomra fontos az érettségi is, ezért nálam CSAK a Gundel jött szóba.

Három tagozatot jelölnék.

Irodalomból ötös vagyok, nyelvtanból négyes. Matekból hármas. Németet óvodás korom óta tanulok, és angolt hetedik óta. A német jegyem 3, az angol öt. EDDIG. UGYANIS MÉG NINCS 8. FÉLÉV.

Félek, nincs esélyem.

Pedig ötödikes korom óta csak a GUNDEL.


:'(


amúgy a kézügyességem nagyon jó, szobrászkodom is, jól rajzolok és van fantáziám.


2010. okt. 27. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem hívd fel őket. ha csak agyalsz,sose tudod meg.a honlapon fentvan a telefonszám,biztos megmondják,van e esélyed.
2010. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azért a gundel nem olyan erös suli ahova ilyen jegyekkel ne vennének fel:D pláne ha irsz még egy jo felvételit;)

amugy a girogo az giorgio perlasca akart lenni?xd

2010. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Amikor én voltam a Gundelba felvételizni el kellett olvasnom egy szöveget, aztán elmondani a lényeget. Meg ki kellett tölteni egy lapot, és annak a hátulján voltak a követelmények. Ezt persze nekem nem szabadott volna látni, de nem vették észre h elolvastam.

Ha felvételizni mész, nagyon figyelj arra, h ne legyen firkálva a kezedre, legyenek ápoltak a körmeid /ha rágod akkor növeszd meg valahogy/, fekete fehérbe menj, alkalomhoz illően. Pontozzák még azt, h olvasol, mennyire tudod elmondani a lényegét. Tisztelet tudó vagy-e, milyen a szókincsed. És megkérdezik, miért akarsz odamenni. Ja meg kérdeztek 5 Budapesti neves építményt. Meg Gudelről nem ártana pár szót bemagolni. Tényleg csak pár mondatot.


A tanárok nagyon jófejek, ráadásul biztosítanak neked munkalehetőséget.

2010. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint Gundel Károlyról vagy a suliról bemagolni valamit?
2010. okt. 31. 12:28
 5/9 anonim válasza:

Hát Gundel Károlyról is mondjuk h mikor élt, mit csinált, meg a suliról, h mikor alapították stb...

Ilyen tök alap dolgokat.

2010. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És ezek szerint akkor van felvételi elbeszélgetés, hogy megkérdik, miért szeretnék ide járni, meg blablabla? És ezeket ott kérdezik...


Ti mit válaszolnátok, miért akartok a Gundelba járni?

2010. nov. 4. 15:26
 7/9 anonim válasza:

A tanárok és az ismerőseim is ezt az iskolát tanácsolták. Sok jót hallottam az iskoláról, és szerintem itt tudnék mit kezdeni a tehetségemmel.



De miért akarsz ennyire odamenni? Biztos van valami oka h pont a GUNDEL. Annyi vendéglátó suli van még és te CSAK a Gundelt szeretnéd. Miért? :)

Ezt végiggondolod, és ott a válasz h mit mondj.

2010. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2010. nov. 6. 18:21
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Én annyit szeretnék megtudni,hogy érettségi után van v.mi felvételi eljárás?

2011. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!