Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Munkába álláshoz mennyit...

Munkába álláshoz mennyit számít az egyetemi diploma jegye?

Figyelt kérdés

Államvizsga előtt állok , és felek kicsit, hogy elrontom, és hogy pl kettes vagy hármas lesz a. Diploma jegyem..

Azt tudom Hohy a mester felvetelinel számít, de ha pl dolgozni szeretnek ezzel a diplomával akkor a jegyet ott is nézik , vagy csak azt, hogy megvan maga a diploma?



ápr. 27. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ milyen szak, mennyire van hiány belőle és milyen munkára jelentkezel, tehát mennyire felkapott helyre
ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pszichológia alap:)

De ugye. A mester miatt jó lenne a jó jegy:((

ápr. 27. 23:35
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ hova akarsz majd menni
ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Mármint milyen állásra konkrétan és oda hányan jelentkeznek
ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
A pszichológia alapszakkal max a mekibe vesznek fel szendvicseket gyártani, ott meg nem kéri a jegyeidet senki. Amúgy is nagyon kevés aza a szakma, ahol rákérdeznek (jogászoknál például).
ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

A pszichológia alapszakkal mit szeretnél egyáltalán dolgozni? Semmit nem ér önmagában a viselkedéselemző diploma.

Ha majd meglesz a mesterképzésed, akkor max. annak a diplomának a jegye fog bárkit érdekelni. Nyilván adott munkahelytől, pozíciótól függ, de ahol hiány van pszichológusokból (pl. állami helyeken), ott nem nagyon fogják nézni a diploma jegyét. Versenyszférában, ha pl. több jelentkező is van egy pozícióra, akkor már nagyobb eséllyel fogja őket érdekelni.

ápr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha kevés a jelentkező egy pozícióra, akkor szinte tuti, hogy nem nézik. Ha sok, akkor előfordulhat, hogy az alapján (is) mérlegelnek, bár erre kevés esélyt látok. Inkább az interjún mutatott teljesítmény, a szimpátia dönt. De én már olyat is hallottam, hogy egy 3-assal az ELTE-n végzett jelentkezőt vettek fel egy olyan helyett, aki egy gyengébb egyetemen jelessel végzett.
ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ki kell Hogy ábrándistam az otost , mert én a Burger King Hr osztályára pályázok:)
ápr. 28. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Sok sikert! Majd írd meg hogyan ment azok után, hogy hatalmas túlképzés van MA-t is végzett pszichológusokból, valamint még nagyobb túlképzés gazdasági szakosokból és azon belül is HR-ből. :)
ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!