Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Itt GYK-n miért az összes...

Itt GYK-n miért az összes érettségizett felhasználó csupa 5-ös érettségivel rendelkezik, és itt degradálja azokat, akik félnek?

Figyelt kérdés

Tehát, ahogy észrevettem, minden érettségis kérdés alá, valaki odaböfögi, hogy 0 tanulással 90%-ot írt, avagy azt, hogy aki nem tud átmenni, vagy nem szerez 80%-ot , az egy idióta.

Én 70%os érettségikkel rendelkezem, fizika emelt meg 60%, és igen, én valóban 0 rátanulás, elég volt nekem órán ott lenni, átnyálazni a függvénytáblázatot. Tavaly érettségiztem, szerintem a matek az évtized legnehezebb feladatsora volt eddig, közben az is lett nekem 78%, erre egy GYK user ideírná, hogy én 90%ot írtam!! Akkor miért egésznap GYKn lógsz, ennyire sok időd van szalagmunkásként?

Az érettségizőket bátorítani kéne inkább, nem csesztetni.



máj. 7. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Azért mert nincs is érettségijük sem, csak vérpisti a gyárban erre veri a 2cm-es cseppjét.
Van érettségijük, de nem ilyen jó eredménnyel, saját irigységüket vetítik ki másra
Ilyen jó érettségijük van, de hencegnek vele, nagyra vannak, mert mást nem tudtak letenni az életben.
8 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Meghalt Antal Ica.
máj. 7. 12:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Meghalt Antal Ica.


Aha.

máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Javaslom egy pszichológus felkeresését, ugyanis valamilyen kezeletlen mentális betegséged lehet, ha ennyire mélyen érintenek anoním hozzászólások.
máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nevetségesen könnyű az érettségi és az egész középiskolai tananyag. Elmész egy egyetemre, az első zh, vizsga már egy nagyságrenddel nehezebb. Egy félév egyetem alatt több az anyag amit leadtak, mint a teljes 6 év gimnáziumban.
máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Azért veszik ilyen lazán, mert felnőttek írnak, akik az élet megpróbáltatásai után már nem fosnak egy érettségitől és elfelejtik, hogy 18 évesen ez még nekik is szorongást okozott, mert abban a korban igenis próbatétel volt.
máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látszik értelmes kérdezővel van dolgunk
máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!