Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tesin melyik volt az a gyakorl...

Tesin melyik volt az a gyakorlat, ami neked a legkevésbé ment vagy amit nem szerettél?

Figyelt kérdés
máj. 13. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Cigánykerék és kötélmászás. Igazából egyikhez sem volt türelme/ideje a tanárnak, hogy megfelelően elsajátítsam alsóban, utána meg már tudtam, hogy nem megy, így sem ő sem én nem erőltettem, középiskolában meg eleve már erősítenem kellett volna hozzá bizonyos izmokra, hogy megfelelően kivitelezni tudjam ezeket a gyakorlatokat.


Illetve azt sem szerettem, hogy "na akkor 5 kör futás", mert ezt mindig csak random benyögték negyedévente, de közben meg rohadtul nem volt felépítve hozzá a fizikumom, állóképességem. Most magamtól elkezdtem futni járni, 4-5. alkalomra már nem zihálok a levegőért, 1 km-rel többet is tudtam futni utolsó alkalommal. A lényeg, hogy heti 2-3 alkalommal mindig csináltam, nem pedig 2 hónap után, na akkor fussunk 3 km-t... Nem voltam sportos gyerek (súlyproblémáim nem voltak), de az ilyenek miatt mindig azt hittem, hogy gyenge vagyok és ez nem nekem való. Most már felértem ésszel, hogy ez nem így van, csak picit oda kéne figyelni, hogy honnan indulok és mit akarok elérni.

máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szekrényugrás. Gyűlöltem.
máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kosárlabda. Meg úgy általában bármelyik labdajáték.

A szekrényugrást és a kötélmászást ellenben imádtam :D

máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szekrényugrás. Lehet, hogy ment volna, de rettegtem tőle, mert a rokonságban többen is megsérültek közben (csonttörés is volt).
máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felemás korlát. Meg se próbáltam, tudtam hogy ez nekem egy nem -nem. És a kötélmászás sem, sose sikerült. Ellenben labdajátékokban ügyes voltam.
máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Futás. Másból sem állt a tesióra, mindig futni kellett. Utáltam és nem is ment.
máj. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:

A kötélmászás és a futás. Hiába próbálkoztam, a kötélre nem bírtam felhúzni magam, még a feléig sem. Mozgott folyton alattam, csak szenvedtem az alján, miközben a rudat 1 másodperc alatt megmásztam.

A futást úgy utáltatta meg a tanár, hogy aki utolsó lett, annak még 3 kört futnia kellett (ahelyett, hogy megmutatta volna, hogy kell megfelelően és hatékonyan futni). Egyébként se ment egyáltalán a futás, ezzel meg aztán totálisan elvette a kedvemet tőle. Nem is futottam már a végén, csak vonszoltam magam.

A szekrényugrást se szerettem, sokszor alábecsültem a távolságot, rosszul ugrottam és jól bevertem az ágyékomat.

Az se segített, hogy vagy közvetlenül ebéd után volt a tesi óra, vagy pedig a 6., 7. órában, amikor hulla volt már mindenki.

máj. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!