Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-n magas vérnyomás 100%...

NKE-n magas vérnyomás 100% hogy kizáró ok?

Figyelt kérdés
Most ahogy szereztem be a különböző papírokat az eü. vizsgára, kiderült hogy magasabb a vérnyomásom (140) és az orvos felírt nekem napi 1 gyógyszert, amit nem is szedek. 95kg/175cm vagyok, nagyon sok izommal és úgy gondolom hogy az izomtömegem miatt lehet ekkor a vérnyomásom. Most próbálok súlyba lejjebb menni, és kardiózni hogy javuljon. A lényeg hogy viszek az eü. vizsgára egy háziorvosi kérdőívet amire rá lett írva hogy 1 hónapja szedek vérnyomáscsökkentőt. Ezenkívül semmilyen más problémám nincs, de ahogy olvastam valószínűleg ez kizáró ok.

máj. 22. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:
A rendőri karra jelentkeztem
máj. 22. 14:53
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Isten ments, hogy megkérdőjelezzek egy háziorvost de 140-es vérnyomásra mondjuk én nem adtam volna semmilyen vérnyomás csökkentőt.


Szerintem te csinálod jól, hogy nem veszed be és kardiózni próbálsz.


Egyébként nem kizáró tényező a kontrollált magas vérnyomás. Akkor lenne kizáró tényező ha hetente vinne el a mentő miatta.

máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem kizáró ok. Ha vadász pilótának jelentkeztél volna, oda lehet, nem vettek volna fel emiatt.
máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon rossz ötlet nem szedni a vérnyomásgyógyszeredet!!


Aludj rendesen; ha túlsúlyos vagy, fogyj le; ne igyál semmilyen koffeint és kerüld az alkoholt; igyál sok vizet; és SZEDD A GYÓGYSZEREDET! És persze sportolj.

máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
De, pont most kérdőjeleztél meg egy háziorvost! 18 éves korban a 140-es vérnyomás kifejezetten sok. Nem kell megvárni, amíg 160 lesz. Mi bajod van a vérnyomáscsökkentővel?
máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Nem veszünk össze rajta. A lényeg, hogy a kontrollált magas vérnyomás tudtommal nem kizáró tényező az NKE-n, szóval a kérdező megnyugodhat.
máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orvos függő.
máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!