Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolát szeretnék váltani....

Iskolát szeretnék váltani. Budapesten modell képző, kozmetikus, műkörmös, sminkes középiskola?

Figyelt kérdés
A modellképzőt nem úgy értem, h pl lakberendező v ilyesmi, hanem ami tényleg a modellkedéssel foglalkozik.
2010. okt. 31. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek tanfolyamokon indulnak amiket írtál. Azért a pár hónapért szerintem ne válts iskolát.


Modell pedig csak akkor lehetsz, ha látják benned, hogy alkalmas vagy rá. Nem csak abból áll a modellkedés, hogy fényképeznek, repülsz ide-oda a világban. Keményen megszabják neked, hol mikor kivel és mit kell csinálnod. Megmondják, hogy mit ehetsz és mit nem. De ez csak pár dolog, láss a színfalak mögé. Akarsz-e olyan ember lenni, akit keményen irányítanak, aztán ha a divatvilágban egy másféle karakter lesz a felkapott, és te nem olyan vagy, könnyebb kidobni téged és alkalmazni egy másik lányt, mint téged átalakítani olyanná. Szerintem.


A többi pedig jó, de csak azokból nem tudod eltartani magadat, ahhoz nagyon jónak kellene lenned, de kezdetben kell más is mellé, mert nehéz lesz, aztán szépen lassan saját szalon, egy-két munkatárs, majd végül eljutsz oda, hogy hozzád csak a pénz megy =). De érjen a segged a hideg falhoz és kelj fel az álomból, addig sok tanulnivalód, először is: maradj a sulidban. A többi még várhat.

2010. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de nem erre voltam kíváncsi.

Engem a modellkedés, és a csajos szakmák érdekelnek, tudom mivel jár, és elfogadom. Másrészt viszont 10.es vagyok, de ez az iskola borzalom, és ezért szeretnék sulit váltani.

2010. nov. 2. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen középsulik nincsenek! Ezek a képzések mind érettségi után tanulhatók! Kivéve a műkörmös, mert ahhoz elég a 10. osztály megléte. Ha annyira nem bírod a sulit jelentkezz esti szakos gimibe és utána végezd el pl a kozmetikus szakot. 2éves érettséig után. Az esti gimi mellett modelkedhesz is, hogy beinduljon a karriered.:) Remélem seígtettem valamit...
2010. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2017. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!