Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola választás segítenél?...

Iskola választás segítenél? Budapest

Figyelt kérdés
Olyan sulit keresek, (középsuli) amelyik két tannyelvű, és nincs nagyon messze a 8.kerülettől. Már 1-et találtam a Bókayt, de még szeretnék 2-3 ilyen sulit. Nagyon megköszönném ha segítenél.
2010. nov. 1. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
13. kerület, károlyi mihály fővárosi közgazdasági kéttannyelvű szakközép.
2010. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Terézvárosi Kéttannyelvű, vagy a Károlyi Mihály az spanyol kéttannyelvű.
2010. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia,én a bókayba járok.

olyan szempontból csak ajánlani tudom,hogy a nyelvi képzés nagyon jó,és nekem is nagyon sokat fejlődött az angoltudásom.de remélem tisztában vagy azzal ha a bókayba jössz a kéttanyelvű képzésre akkor a matekot és a biológiát angolul fogd majd tanulni(mint ált minden hol)

és lesz pár egészségügyi órád is mivel ez egy egészségügyi szakos iskola.sok sikert.

ha kérdésed van kérdez nyugodtan a suliról

2010. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2010. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm első kettő, és 3. igen lenne még pár kérdésem :D és igen tudom, hogy pár dolog angolul lesz, ami nem túl jó, de ki bírnám. Ő hát kérdés: Ugye első évben még nem angolul tanuljátok a nyelvet, és, hogyha már 10. es vagy megkérdezném, hogy nagyon szigorúan veszik-e az angol nyelvet mondjuk matek órán, mert ugye vannak a szöveges feladatok és van, hogy azokat magyarul is nehez érti meg az ember tehát... érted :D
2010. nov. 1. 14:22
 6/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Egyébként már voltam nyílt napon, és nem tűnt rossz sulinak, csak ugye még ki kell nézni egy párat.
2010. nov. 1. 14:32
 7/12 anonim válasza:
100%

Nem budapesti vagyok, úgyhogy csak annyit szeretnék mondani, hogy mindenképp abba a suliba menny, amelyik a nyílt napján a legjobban megfogott!Én most vagyok kilencedikes, és azt választottam, és eszméletlenül jól érzem itt magam!!:)

Bocsi, ha ez neked nem volt hasznos...

2010. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, és hasznos volt a válaszod :)
2010. nov. 3. 15:50
 9/12 anonim ***** válasza:

szia megint a bókays vagyok,

hát figyelj,ha kéttanyelvűt választasz(bármelyik sulit) lesz tantárgyad angolul,és igen angolul tartják az órákat.

és nálunk pl matekon angolul van minden definíció..szöveges feladat...és ugyan olyan szigorúan veszik mint bármelyik másik tantárgyat.

előkészítő évben úgy van h matek magyar csak szinten tartó,és az angol a fő,és nem egy hanem 4 angol tartja a különböző angol órákat.itt a bókayban a kétnyelvűeknek van h olyan tanár tart angolt aki csak angolul beszél.de persze itt is van kezdő és haladó angol csoport.de attól még angolul tartják az órát,és hidd el semmitől sem nehezebb így.sőt lehet könnyebb is egy kicsit.

2010. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, valószínűleg ebbe a suliba fogok menni, mivel elég közel is van és jó suli. Biztos válaszoltál rá, de nekem nem jött ki a válaszodból :D bocsi

A 0. évben is lesznek angol tantárgyak?

2010. nov. 4. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!