Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi számít továbbtanulásnál...

Mi számít továbbtanulásnál általánosból középsuliba? Melyik évet/félévet nézik? Minden tantárgy számít?

Figyelt kérdés
Én 2000-ben fejeztem be az általánost, de gondolom azóta változott a rendszer. Húgom most 7. -es, miatta érdekel ez az egész.
2008. jan. 9. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Öcsém tavaly fejezte be az általánost, neki a hetedik év végét és a nyolcadik félévet nézték azokból a tantárgyakból, amit az iskola kért. + felvételi
2008. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyetértek az előttem szólóhoz! Tantárgyak: nyelvtan, irodalom, töri, matek, idegen nyelv+ felvétli + amit a középsuli kér
2008. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ez minden iskolánál más. Van ahol csak magát az tlagot nézik, vagy sajt felvételit csinálnak meg mostmár ugye van központi felvételi ami valamelyik iskolának önmagában is elég.
2008. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
5. év vége, 6. év vége, 7. félév, 7. év vége, 8. félév
2009. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!