Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várpalotaiak! Milyen iskola a...

Várpalotaiak! Milyen iskola a várpalotai Thuri Győrgy gimnázium?

Figyelt kérdés
Milyen az iskola hírneve?Gondolom azért nem olyan erös iskoola mint Vp ben a Lovassy.De gondolom azért ott már van fegyelem órákon mert még is csak egy gimnázium.Előre is köszönöm!
2010. nov. 2. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát. Oda jártam 6 évig. Amúgy rövid ö-vel írják a Györgyöt. Az, hogy gimnázium, ne tévesszen meg, nem jelent semmit. Az iskola egyre jobban csúszik le, a legtöbben inkább eljönnek onnan, mint hogy oda jelentkezzenek. Én szerettem, amíg oda jártam, viszonylag normális volt, de mostanában egyre nagyobb anyagi gondokkal küzd. Nem ajánlom.
2010. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

4 évet jártam oda. Tavaly érettségiztem...Fegyelem nuku, pénze az iskolának nincsen (még táblaíró filcre sincs...), "kitiltották" a thurisokat a hangversenyekről, most épp rendes igazgatója sincsen stb...

Utáltam oda járni, örülök, hogy végeztem vele.

2010. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi olyan rossz benne?Igazából az, hogy nincs pénz?De azért a légkör jó?Tehát nem divat hogy beszólnak a tanároknak órán?Azért ezek nem gyakoriak nem?
2010. nov. 2. 14:35
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért egy közepes erősségü gimnáziumnak ahol nem kell magadat halálra tanulni annak megfelel nem?Legalább van neve ennek az iskolának!
2010. nov. 2. 14:37
 5/16 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok...

Beszólogatások vannak (legalábbis az én osztályomban voltak, plusz ismerősöm mostani osztályában is), a tanárok fegyelmezni nem tudnak, sok még tanítani se...A légkör rossz volt, elég sok kisebb csoportra oszlanak az osztályok, és sokan lenézik a másikat. Tanulás terén, hát nem is tudom...Kevés tanulással ( és puskázás nélkül:) se volt túl rossz eredményem, viszont több, mint a fél osztály olyan pofátlanul puskázott, hogy már engem zavart...

2010. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Privátba kérdezhetnék pár dolgot?
2010. nov. 2. 22:33
 7/16 anonim ***** válasza:
persze :) holnap majd válaszolok!
2010. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kikapcsoltam a privátot, ha még szeretnél kérdezni, szólj..
2010. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

A probléma az, hogy nincs felvételi,a sulinak kellenek a diákok és mindenkit felvesznek.Viszont ha valaki tanulni akar, akkor itt is tud.Az én osztályom kb. 70%-a tanult tovább, és a legtöbben már végeztek is.( sokan lettek pedagógsuk, mérnökök, volt aki orvos lett)

Szóval, ha renedesen tanulsz, akkor nem lesz probléma.

2011. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hallod ember gyere már thuriba tiszta jó hely, most is ott tanulok, ááááá hogy ott mik mennek xD
2011. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!