Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Arany-ban (Berettyóújfalu)...

Az Arany-ban (Berettyóújfalu) Tényleg van ilyen mágneses beléptetőkártya vagy mi!? Mert én úgy hallotam. kérlek mondjátok már meg h hogy van!

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 13:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Arany János Gimnázium -.-"

Ezt se tood? tudtommal nincs berettyóújfaluba nincs más Arany-.-"

És mivel a magyar iskolákhoz írtam gondolhatod.....

pff.....

2010. nov. 23. 12:37
 12/16 anonim ***** válasza:

A "pff" speciel aranyos volt... :-)

Van gyermekotthon is "Arany"...

-pff!-

Basszus, azt hittem, valami Arany Étterem, vagy disco...

Látod, milyen könnyen elbeszélhet egymás mellett az ember?!

A helyzet tehát a következő: Be akarsz menni a helyi Arany János Gimnázium épületébe, vagy egy pasiért, vagy a könyvtárába, vagy kosarazni, vagy betörni... De nem tudod, ha odaérsz beengednek-é avagy az ablakon kell bejutnod...

Hány diák jár ebbe a gimibe? Egyiket se ismered?

Hány km-re van ez a suli a belvárostól, vagy Te hány km-re laksz a belvárostól, hogy ilyen megoldhatatlan feladat elé állít ez a fránya helyzet?!

Én a következőképp intézném:

Bemennék a portáig, és Gipsz Jakabot keresném a 123/a-ból.

Mondaná a portás, itt nincs is 123/a! Ó, tényleg, akkor, mint "újságírónak" mondja már meg - ha így hirtelen összefutottunk - hogy itt chiprendszer működik, vagy csak sima portaszolgálat, ugyanis erről gyűjtök statisztikát a mittudomén Hajdú Népének...

Nem jó ötlet?

-cccccccc-cö-

:-)

2010. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

hát én elég messze lakok ahhoz h bemenjek de nekem azért kéne mert van egy ilyen "műszer" beültetve és nem mehetek mágneses izékhez.....

mert veszélyes az egészségemre....

am meg olyan kb 50 km re lakok és nem ismerek én olyat aki oda jár...

2010. nov. 24. 18:33
 14/16 A kérdező kommentje:

meg a magyar iskolákhoz írtam a kérdést....

és bocs ha szemét voltam nem akartam nm ilyen vok álltalában

csak nagy rajtam a nyomás most......

2010. nov. 24. 18:37
 15/16 anonim ***** válasza:

Egészségedre... :-)

Most már mindent értek...

Egyet nem: Miért érdekel ez a hülye csip?

:-)

2010. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mert ez a "hülye csip" belém van ültetve és ha ilyen mágneses izék 2 méteres körzetbe vannak akk nekem annyi..rem érted
2010. nov. 30. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!