Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó angol kéttannyelvű gimnáziu...

Jó angol kéttannyelvű gimnáziumok Bp. -n?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit jelöljek 2.-nak és 3.-nak. (1. Karinthy F. G.) 13L
2010. nov. 3. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
szia én is ezzel küzdők,olvasgatom mik vannak de azok nem bp-n vannak vagy valami szar suli 13/l
2011. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én is ebben a cipőben járok..:D

Karinthy első nekem is :D

Ha hetedikes vagy akkor lehet oszttársak leszünk :D:)^^


13L

2011. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De fölvettek benneteket(?)
2013. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, de nem bánom mert az angolt így is úgyis megtudom tanulni fölég külföldön és nem első helyre raktam mert ismerösöm ott végzett mondta,hogy az angolt megtanulta és lehet belőle tolmács vagy angol tanár(annak ment) de azért hogy magyarul kéne elmondani az anyagot nem járna olyan nagy sikerrel
2013. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, már régi kérdés, de valakinek még segítség lehet.

A Karinthy nagyon jó gimnázium, talán a legjobb angol kéttannyelvű az egész országban. A Xántus sem elhanyagolható, mindkét helyen nagyon jól nyomatják az angolt (és egyébként más nyelveket is). Annyi, hogy a Xántus fizetős.

Hallottam még a Kossuthról, de mindenkit csak a jó messzi elkerülésére biztattak itt gyakorin, gondolom, nem minden ok nélkül... :D

2013. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Madáchban is

jó az angol

2019. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!