Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted nem gonoszság, hogy...

Szerinted nem gonoszság, hogy ennyi leckét adnak a szünetre, valamint, hogy ennyi dogát íratnak rögtön a szünet után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Így nem vagy annyira túlhajszolt, jobban eloszlik az anyag.
2010. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A mennyiségtől függ!


Elvileg, ha renedesn tanultál szeptember óta, akkor nem nagy fáradtság átnézni az anyagot szünet utánra.


Igen, ettől függetlenül elítélem, hogy egy egyhetes szünetre leckét adjanak. A szünet a pihiről kellene, hogy szóljon.

2010. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a szünet a pihenésre való, másrészt pedig tudom, hogy a legtöbb gyerek (köztük én is:D) csak teggnap vagy a kezdett el tanulni tehát nem oszlik el jobban az anyag.
2010. nov. 7. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Lesz még rosszabb is.

Nem kellene állandóan rinyálni. Én is végigtanultam a szünetet (ráadásul halál feleslegesen, mert annyira nehéz zh-t írattak, és olyan kevés időt adtak rá, hogy nem lehetett megoldani), mégsem vinnyogok egyfolytában.

Kicsit el vannak kényelmesedve a diákok...

2010. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nekünk még szünetünk sem volt :-(
2010. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a szunet elso napjan megcsinaltad volna, nem utolso napon, akkor valoszinuleg nem tunne ennyire soknak.

En a szunet elso napjan csinaltam meg az osszes beadandomat es igy nyugodtan pihenhettem. Pedig egyetemista vagyok, gondolom, nekem tobb anyag volt feladva, mint neked.


Legkozelebb csinald meg hamarabb es akkor nem leszel ennyire felhaborodva.(:


(Az egyik felem, a lustabbik viszont egyetert veled, hogy hagyjanak engem beken leckevel. De a masik felem meg suggalja belem, hogy hasznos ez...)

2010. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetemen szünet sincs, folyamatosan zh-kat írunk, sokszor annyi az anyag, mintha érettségire tanulnék...
2010. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A tanáraid úgy gondolják, hogy adnak még egy hetet a felkészülésre. A házi feladatokat azért adják, hogy gyakorolj, és ne felejtsd el, amit tanultál.
2010. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 40 A4-es oldal tömör számolást vezettem le sok óráig tartó munkával geometriából a szünetben. Hát igen, ZH...
2010. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sztem elégé az :D miután feladták a tömérdek házit,utána még van képük azt mondanih "jó szünetett" -.-"""" elégé idegesítő =D
2010. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!