Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus levelező tagozatán...

Corvinus levelező tagozatán (emberi erőforrás szakon) milyen gyakorisággal van általában az oktatás és milyen napokon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

2 hetente: péntek délután (14:50től 21:10ig) és szombaton (8:00-17:30ig)


persze előfordul, hogy elcserélnek 1-1 órát, vagy 2 egymás utáni héten kell menni, aztán van egy nagypobb szünet, de alapvetően az jellemző, hogy 2 hetente vanank órák, a többi különleges esetnek számít

(egy félévben kb 6 hétvégét érint)

2010. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* bocsi, szombaton 17:50i van eredetileg, bár attól is függ mennyi szünetet tartanak közben a tanárok
2010. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ezen a szakon mennyire nehéz a matek? van olyan nehéz,mint a turizmus-vendéglátás szakon! és mennyire jó ez a szak levelezőn Corvinuson?
2010. nov. 20. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom pontosan menyni matekot kell tudni turizmuson, de amúgy arra tippelnék, hogy ide több kell...alkalmazni is kll tudni, mert elég sok tárgyban vannak számítási feladatok (mikro, makro, munkagazdaságtan, környezetgazdaságtan, nezetközi gazd....stb)

én kereskedelem és marketingre járok levelezőre, de ez a része egy az egyben ugyanaz mindenkinek, az a tapasztalatom, hogyha bejársz órára, majd otthon rendszeresen gyakorolod a példákat akkor meg lehet csinálni. mivel kevés az óraszám, nagyon sok anyagot adnak le egyszerre, muszáj otthon leülni, és feldolgozni (kb a 2 hét elég is rá munka mellett aztán jön a következő anyag...)

amúgy van aki napapliról jött át, és azt mondta, jobb a levelező, mert ugyanannyi a tanagyag, csak jobban oda lehet figyelni órára, mert itt tényleg csak azok vannak, akiknek fontos. én nem jártam nappalira ide, de volt hogy egyszerre vizsgáztunk velük, ugyanaz volt a feladatlap is, emiatt remélem, hogy nem gyengébb az oktatás különösebben :)

2010. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát én sem tervezem nagyon a nappalit,mindenképp levelezőn akarom csinálni! Csak félek,h nagyon nehéz a Corvinus,bár szerintem meg lehet csinálni! BGF-en is van emberi-erőforrás szak,ott meg csak nappalin van,levelezőn nincs! Szóval az sem jön szóba! Zsigmond király főiskolán van még,de ezekre a noname sulikba nem igazán akarok menni!!
2010. nov. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!