Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a különbség a 2 iskola...

Mi a különbség a 2 iskola között? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A következő dilemma ált elő nálam. Egészen eddig a hétig meg voltam győződve arról, hogy a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezek februárban, mert azt hallottam hogy ott sokkal jobb a VÉDŐNŐ képzés, sokkal több irányban el tudok indulni a suli elvégézse után (tarthatok prevenciós előadásokat, lehetek klinikai vagy területi védőnő, vagy akár Gyermekjóléti Szolgálatnál is tevékenykedhetek).De nemrég részt vettem, a Debreceni Egyetem Egészségügyi karának a nyíltnapján, ahol szintén nagyon jó dolgokat mondtak a védőnő képzésükről. Szóval lehetséges az, hogy Szegeden jobb a képzés, vagy országos szinten ugyan azt adja ez a végzettség??? Mert én már teljesen össze vagyok zavarodva.:S Ha netán hallottatok valamit effelől segítsetek légyszi! Előre is köszönöm! :)
2010. nov. 21. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanaz -
2018. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amelyik hozzád közelebb van
2018. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!