Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesti Könyves, Dunakeszi...

Pesti Könyves, Dunakeszi Radnóti, Váci madách, Váci Boronkay?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ,én a Könyvessel "szemezek" az elég szimpatikus. Mi a véleményetek a sulikról? (ÉN a váci madácba nem mennék...)
2010. nov. 23. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a váci Madách gimi elég tré lett!

A pesti Könyvest nem ismerem, a Dunakeszi Radnótiról mindenkitől azt hallottam, hogy nagyon jó és kemény iskola.

A váci Boronkay meg az egyik legjobb középiskola!:)

2010. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

a váci madách nagyon jó

a pesti könyvesről az a hír járja h rontott mindenben

a dunakeszi radnóti tökéletesebb már nem is lehet(most fogok oda felvételizni) nagyon erős az iskola

és a boronkayt csak azoknak ajánlom akiknek max egy négyesük van a bizijükben. jó suli csak nyíltnapon állandóan csak azt mondták h mi ilyen jó iskola vagyunk meg olyan jó és már az agyunkra ment :S

2010. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

azért isteníteni nem kell a radnótit hogy milyen tökéletes, de tény, hogy jó iskola, én is oda járok.

barátnőm a könyvesbe. sokkkkkkkkal szivatósabb, mint a radnóti, pedig kb ugyanaz a színvonal. nem járnék semmi pénzért a könyvesbe..

2011. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Könyves tényleg elég szívatós, a Radnóti nagyon erős és nagyon jó, én oda járok. A váci Madáchba semmi pénzért nem mennék, a Boronkay viszont az egyik legjobb középsuli az országban. :) Melyikbe mentél végül? :)
2012. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Boronkay az országban a legjobb szakközépiskola idén:) A gimis osztályokba viszont rohadt nehéz bekerülni. Egy 4essel? Szerintem ne legyél benne ennyire biztos:DD
2012. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz:D nekem nem egy négyesem volt, mikor bekerültem a boronkay gimis osztályába. ráadásul a matek központi elé tré lett...:D lényeg h nagyon erős iskola az biztos, és nagyon nagy a követelmény, tanulni kell rendesen mit ne mondjak.
2012. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!