Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemeken miben különbözik...

Egyetemeken miben különbözik a különböző karokra járók öltözködése?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a könyvtárban, hogy egyesek feltűnően szépen öltözködnek, mint ha munkahelyen lennének, főleg lányok. Nem tudom, kik ezek, de a TTIK-n és a BTK-n nem nagyon látok ilyeneket :) Én az elitista jogászokra tippelnék, de nem biztos. Év elején valamelyik órán beszéltek nekünk erről, de már nem emlékszek :)
2010. nov. 24. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem minden szakon előfordulnak jól öltözött lányok:D


Szerintem leginkább csak a bölcsészek ismerhetők fel, de ez sem jön be mindig. Van olyan évfolyamtársam orvosin, akit simán bölcsésznek néznék:D

De van nálunk olyan is, aki nagyon elegánsan, csinosan öltözik:)

2010. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak a bölcsészeket lehet felismerni, az elmaradhatatlan sálukról.
2010. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a karon (jogász vagyok) a lányok 75%-a kiöltözik. Feltűnően sokan. Magassarkú az alap. Melyik egyetemre jársz?
2010. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

SZTE


Miért, a bölcsészeket miről lehet felismerni? Hogy túl lazára veszik? Mert én eddig ezt vettem észre :)

2010. nov. 24. 23:03
 5/16 anonim ***** válasza:
3. vagyok. éreztem h SZTE :D én is amúgy :) BTK-s egyéneket tényleg ki lehet szúrni, nem tudom miért, de tényleg..:D
2010. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor csak helyes volt a feltevésem :)
2010. nov. 24. 23:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Bölcsészek: sál és tarisznya:) Meg vhogy az egész öltözködésük. Olyan jellegzetes:)

De mint mondtam, azért néha megtévesztő:D

2010. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tarisznya?? :D
2010. nov. 24. 23:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Hipsterek! :D
2010. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akik ebben a helyiségben voltak, BTK-sok lehettek? :))


http://www.youtube.com/watch?v=4t3vmzVbNEA

2010. nov. 25. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!