Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre járnak a...

Melyik egyetemre járnak a leggazdagabb diákok Magyarországon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 14:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Minden egyetem drága ha fizetősre mész! Megjegyzem egyre kevesebb a költségtérítéses szak. Szerintem pár év és amerikai vagy angol mintára minden egyetemért fizetni kell majd. Amúgy meg /bocs/ de a legnagyobb jóindulattal is tiszta hülye vagy ha kizárólag gazdag pasasokba szándékozol beleszeretni. Tán tegyél a hátadra egy jó nagy táblát, hogy "csórók kíméljetek!"
2010. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Az IBS-re sok külföldi jár akinek itt dolgoznak a szülei. Na most egy külföldinek ugye ez nem olyan drága mint nekünk.Lehet, hogy itt gazdagnak számítasz, de ha az árfolyamokat nézzük akkor a te sok pénzed egy jó erős közepes kint.
2010. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

úristen....pénzleső kis ...

hallod ez elég gáz hogy így választasz.

2010. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Tinker Bell ***** válasza:
Annyira szánalmas vagy! Úgy csinálsz mintha neked bármivel is több pénzed lenne mint akár nekem, vagy bármelyik másik embernek itt. Felvilágosítalak, hogy neked nincs semmid a kis bugyidon kívül, ami rajtad van! Az a pénz amivel itt kérkedsz és nagyképűsködsz, nem a tied, semmi közöd hozzá! Te azért a pénzért nem tettél semmit! Csak és kizárólag a szüleid érdeme, hogy sok pénzt keresnek! Minden bizonnyal sok munkát fektettek bele, hogy ilyen szintre hozzák az életüket, bevallom, inkább fordíthattak volna több időt a neveltetésedre, mert rád férne egy kis illemóra!
2010. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Be kéne vezetni itt is a születésszabályozást, és az internet engedélyhez kötött használatát....
2010. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ismerem az illemet, maximum az értékrendszerem felszínes. Ez van.
2010. nov. 25. 20:16
 17/25 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha a gazdag srácok meg nem szeretnek beléd? De gáááz?!
2010. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Tinker Bell ***** válasza:
Ha más nem is, de legalább önkritikája van!
2010. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Akkor az van... 20 éves vagyok, nem akarok már kalandozni, tartalmas párkapcsolatot szeretnék, amire lehet építeni is adott helyzetben. Hozzá vagyok olyan dolgokhoz szokva, amelyeket nélkülöznöm kellene egy szegény fiú oldalán. Ilyen például az opera, rendszeres színház, kiállítás. Nekem ezek fontos dolgok - hobbik -, másrészt nem is haszontalanok. Olyan párt - majd később férjet szeretnék -, akinek az oldalon nem kell feladnom a számomra legfontosabb dolgokat.

Másrészt, volt már nálam jóval alacsonyabb szinten élő párom, nem engem zavart akkor, hanem őt... Kellemetlenül érezte magát a családom társaságában, nem tudtunk elmenni sokszor olyan helyre, amelyik mindkettőnknek megfelelt volna... Ezek borzalmas dolgok voltak!

Azt hiszem, ennyi elég is volt a magyarázkodásból, nem azért tettem fel a kérdést, hogy az én értékrendemet tegyük terítékre.

Az érdemben válaszolóknak köszönöm szépen! Végül nem magyar egyetem mellett döntöttem, Angliában fogok tanulni.

2010. nov. 26. 13:52
 20/25 anonim ***** válasza:
Ilyen ember, mint a kérdező menjen is el innen!
2010. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!