Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leőwey Gimi, Pécs, általános...

Leőwey Gimi, Pécs, általános tantervű tagozat Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó! Oktatás , társaság és továbbtanulás miatt is! Hajrá!!
2010. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én biztos nem választanám... Menj be a lőwey wcjébe, áramlik ki a fű szag. Sznobokból, alkoholistákból, és sajnos drogosokból is nagyon sok van...
2010. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az igaz hogy a fiú wc ben borzalmas állapotok uralkodnak.. oda járok előkészítőre és már volt szerencsém tapasztalni.

DE ha te nem fogsz füvezni meg nem leszek alkesz akkor tanulni nagyon jó hely még az 508 asba is tud tanulni aki akar hát akkor itt biztos jobban lehet.Én is általánosra megyek de más csoportba.

2010. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagyis nem tom hogy te melyik csoportba mész xD csak úgy emlékeztem hogy ideírtad :D
2010. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok (fiú wc kapcsán)és nem áll szándékomban füvezni. :P Egyébként 10-es vagyok egy másik suliban, és különbözeti vizsga ellenében mehetnék át általános tagozatra. Egyébként koleszról van infója valakinek?
2010. dec. 7. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!