Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fasori Evangélikus Gimnáziumró...

Fasori Evangélikus Gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tehát ez mivel másabb egy normál giminél? az rendben, hogy több időt fordítanak a hittanra, és Isten megismerésére.

És ez nem "prost* képző", hanem tisztességes lányokat, fiúkat nevelnek. De alapján, ha itt végzek, akár apáca is lehetek? Magában mit jelent az evangélikus szó? mert ezt nem értem. Esetleg ha ajánlani tudnátok vallásos gimiket. Megköszönném. Az átlagom 4.6 -4.8 között mozog . :)


2010. nov. 27. 17:55
 1/4 anonim válasza:
37%
Hitetlen gyaur kutyák, Allah lesújt majd rájuk!
2010. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ha én református vallású vagyok, attól még mehetek ebbe a gimnáziumba?

kérlek, normálisan válaszoljatok. Köszönöm

2010. nov. 27. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Az angol tanárom szerint idejárt az összes magyar Nobel-díjas.
2010. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Először is: a katolikus, evangélikus, református, ortodox... felekezetek, amik a keresztyén valláson alapulnak. Én is ebbe az iskolába járok. Felekezettől függetlenül felvesznek bárkit, ha tanulmányilag megfelelt a felvételin. Annyit határoz csak a felekezeted meg, hogy annak megfelelő hittant fogsz tanulni... Egyébként közepes erősségűnek mondható az iskola. Itt is vannak jó, és kevésbé jó tanárok, mint a többi intézményben...
2010. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!