Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a hatvani DISZI?

Milyen iskola a hatvani DISZI?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok? Milyen a társaség? Érdemes oda jelentkezni?
2010. dec. 5. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ végülis mennyire vagy jó tanuló mit szeretnél a későbbiekben elérni.Szakma,érettségi?Ha balhés életre vársz akkor menj de ha inkább nem akkor más helyet javaslok.A mi kis közséünkből elnézve akik oda járnak...

Egyébként először én is majdnem odajelentkeztem végül más heolyre is felvettek és örülök hogy végül nem oda kerültem.Nem ajánlom neked sem.

2010. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért*
2010. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan balhés? Sok cigány van?
2010. dec. 8. 18:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig nem hallottam róla sok pozitivat.Talán 1 embertől az 50ből de ő még a megboldogult békeidőkben járt oda.

Akiket én tudok hogy odajárnak kivétel nélkül lábat lógatni verekedni meg csak úgy lenni a nagyvilágban.Szóval nem akarok csúnyákat mondani rá de nagyon nem a tanulásról híres az iskola.És igen a környékünkről inkább a kisebbség jár oda.A balhésabb része...

2010. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélek mert egy hasonló suliba jártam ami anno talán még egy fokkal jobb volt a diszinél mostmár nem nagyon mondanám azt sem.De a lényeg sok iskola van ég és föld különbségekkel.Érdemes nézelődni.és előbb személyesen bemenni az adott helyre mielőtt oda jelentkezel akkor nagyjából lelehet szűrni az első benyomásokból.
2010. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szia én nyáron végeztem ott 4-est kaptam szakmai vizsgán meg minden de kb alig tudok vmit >.> az oktatóim mindíg kérdezgették h mit tanítanak akkor ha nem tudok semmit?! hát nagyon nem is tanítanak xD vagy ha igen akk az régi és elavult ( 1ik tantárgyambol 3 oldalt se írtunk egész évben mert nem tudták h mit tanítsanak >.>)cigányok sokan vannak sok jo csaj nincs bár kinek mi a jó xD ha közel laksz akk tudom csak ajánlani mert ritka rosz iskola szerintem ja és mág vmi a vizsgáimrol sem tudtak semmit se mondani mág az nap is tanácstalanok voltak amikor írtunk

remélem hasznodra voltam a válaszommal ( bocsi a helyesírási hibákért nem használok ékezetes betüket így gyorsabb és sztem ellehet olvasni)

2011. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
előző vagyok az é betü felcserélődött az á betüvel o.o bocsi >.<
2011. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát én Diszibe járok most meek 11.-be és sztem nagyon jó iskola.Igen sok a cigány de nem annyira balhés a suli ha nem futtatod magad. :)
2011. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
79%

Szia!

Már egy kis idő eltelt a kérdésed óta de azért a véleményemet leírom.

Én is a DISZI-be járok, második évemet töltöm ott 0-24 be, és elmondhatom h nagyon jó iskola én nem bántam meg h oda jelentkeztem, a tanárok nagyon jók és nagyon jól is tanítanak. A tárasaságról meg csak annyit h igen vannak érdekes figurák de szerintem miden hol vannak ilyenek. Vagyis a kérdésedre válaszolva, megéri odajelentkezni !! :D

2013. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ott van érettségi is?

A szakközepeseknek

2015. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!