Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István Egyetem - Állator...

Szent István Egyetem - Állatorvostudományi kar - nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

Szeretnék ott továbbtanulni, jövőre érettségizek. Tudom hogy mik a követelmények.

A kérdésem az lenne, hogy mennyire nehéz bent maradni?


2010. dec. 7. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik orvosi egyetemnek sem szabad így nekiállni.

Ha ezt akarod csinálni, az az álmod, hogy állatorvos legyél, akkor megcsinálod és kész.

Vkinek nehezebben megy, vkinek könnyebben. Ez egyéni képességektől függ.

Egyébként ilyen magas pontos szakoknál már kisebb a szórás, mint mondjuk a 200-250 pontos természettudományi szakokon.

Mert orvosira tényleg csak az megy, akit érdekel, akinek van motivációja, nem csak azért, hogy legyen diákigazolványa, vagy ne kelljen dolgoznia.

Így sokkal többet megtesz azért, hogy bent is maradjon.

2010. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem jártam oda, de több helyről is azt hallottam, hogy inkább bekerülni nehéz. Van ismerősöm akinek 3., vagy 4.-re sikerült, azóta már dolgozik állatorvosként, az elvégzésével nem volt gondja.
2010. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én oda járok, úgyhogy tudok pár dolgot róla. :) Most vagyok végzős. Nem fogok hazudni, nagyon nehéz. Az Állatorvosin első a tanulás, minden más utána jön. Szerintem a legnehezebb egyetem. Bekerülni sem volt könnyű, rengeteget tanultam, de bent maradni is nehéz. Mondjuk sosem álltam ahhoz közel, hogy kibukjak, de vizsgaidőszakban nagyon ki voltam mindig készülve. DE! Ha ez az álmod és ez tenne boldoggá, akkor vágj bele! Nem eltántorítani akarlak, csak leírtam, hogy mire számíts, ne lepődj majd meg. Én nem bántam meg, mert csak ezt akartam csinálni, semmi mást. Lehet hogy sokkal okosabb vagy, mint én, és tök simán fogod venni. :)
2010. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Azzal, hogy a legnehezebb, lehet, hogy tudnál vitatkozni pl. BME-s építésszel, meg még biztos vagyok benne, hogy vannak hasonló nehéz szakok. tehát maradjunk csak annyiban, hogy az egyik legnehezebb suli.
2010. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!