Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola váltás (Középiskola)....

Iskola váltás (Középiskola). Segítenéétek?

Figyelt kérdés

Szóval, most vagyok 9.es és fél év után szeretnék iskolát váltani! Nem vagyok jó tanuló (2es), keresgélek középiskolát, de nem tudok pontosan semmit. Szeretném ha segítenétek keresi, vagy ötletet adni: Szakmunkás (Szakács,Pincér, Fodrász, Kereskedelmi) Iskola jöhet szóba. Ne legyen kemény suli, Érdhez közel legyen:)

Köszönöm.


2010. dec. 8. 17:21
 1/2 A kérdező kommentje:
2010. dec. 19. 16:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit megbántani. De ha általánosban ennyi tárgyból bukta van, abból azt lehet levonni, hogy nem tanulsz. Ezt még általánosban megteheted, de középiskolában már van egy minimum. Mindegy mit választasz, de ezek közül talán a pincér, mert azt mindenki meg tudja csinálni, és ész se kell hozzá. A szakács már más kérdés, rokonszakma de oda kell, érdeklődés, és kitartás.

Azt javaslom, még nem késő felzárkózni, mert a hanyagságot suliváltással nem tudod megoldani. Annál szebb nincs mikor olyanok ismernek el, akik előtte lenéztek. :D

Remélem tudtam segíteni...

2010. dec. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!