Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud nekem hatosztályos...

Valaki tud nekem hatosztályos gimiket Budapesten?

Figyelt kérdés
A lányom hatosztályos gimnáziumba szeretne járni,Budapesten lehetőleg a 2.-3.-4. kerület környékén. Valaki tudna segíteni?:)
2010. dec. 9. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én az Erkelbe jártam, imádtam, bár az a VI. kerület.

2010. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gyerekednek rossz az osztálya? Mert azok mennek hatosztályosba akik utálják az osztályukat

Én nagyon örülök hogy nem mentem mert 8.ba sokkal nagyobb a választék meg amúgy is jövőre 4 új tantárgya lesz és ha azokkal akar továbbtanulni?

Amúgy meg [link]

2010. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem csak azok mennek 6osztályosba, akik nem szeretik az osztályukat vagy a sulit, szerintem még jobb is, ha a gimis osztályával hosszabb ideig együtt marad, nagyon jó közösség tud kialakulni. MI még közel 6 évvel az érettségi után is összejárunk meg tartjuk a kapcsolatot az osztály egy jó részével.
2010. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Toldy, I. kerület, majdnem II., a HÉV végállomásánál.
2010. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Arra figyeljél, hogy például ebben az iskolában MA VAN A HATÁRIDŐ a vizsgajelentkezésre, és lehet, hogy máshol is!
2010. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Amúgy nem rossz az osztályzata,de igenis UTÁLJA az osztályát,a jelentkezést leadtuk, csak nem tudjuk hogy hova járjon :)

Kérnék még hozzászólásokat,és köszönöm szépen!

2010. dec. 14. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokan felvételiznek 8.ban máshová mert megbánták a hatosztályost
2010. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha okos mindenképpen!

Egyáltalán nem azok jelentkeznek akik utálják az osztályukat! Inkább azok akik már "unják" a sulijukat vagy kinéztek egy szimpatikus gimit. De szerintem csak akkor menjen el ha találtatok egy szimpatikus gimit.

Bocs, de gimnáziumot most nem tudok neked ajánlani, nem vagyok annyira képbe, de nézd meg a linkeket, amiket a válaszolók írtak.

2010. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!