Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételinél a félévi vagy az...

Felvételinél a félévi vagy az évvégi eredmény számít?

Figyelt kérdés
12. osztályos vagyok. Egyetemre, vagy főiskolára való jelentkezés során a 11. év vége és a 12. félévi vagy a 12. év végi eredményeket veszik figyelembe ? A továbbtanulási könyvekben a 12. év vége van, de többet fél évet mondanak. Hogy van most ez ?
2010. dec. 11. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Minden egyetem maga dönti el, hogy mit vesz figyelembe, nincs általános szabály erre.
2010. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
99%-ban az évvégi, a követelményeket nem árt elolvasni, de én még 1 olyan egyetemről se olvastam, ami a félévit kérné.
2010. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy az ELTE vagy a BME kéri (btk és vik), erre a kettőre felvételiztem és tudom, hogy valamelyikre a félévit kellett beadni, csak nem emlékszem, melyikre.

De mintha nem is pontosan így lett volna, hanem 12. félévi és év végi. felvi.hu-n olvass utána, az a tuti.

2010. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!