Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tanácsokat vagy tippeke...

Milyen tanácsokat vagy tippeket tudtok adni az érettségire való felkészüléshez?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni (2011) és nézegettem a tavalyi érettségi feladatlapokat és most így (felkészülés nélkül) legalább a feladatok felének neki sem tudtam állni mert elfelejtettem:(, de a többit is megnéztem és lesúlytó a helyzet. Mindenképp szeretnék továbbtanulni, mer gimnáziumba járok és ez nem ad szakmát, de nemtudom hogy kezdjem az érettségire a felkészülést. Most szedjem elő a könyveket aztán tanuljak ezerrel mindent, vagy mi, vagy mihez kezdjek?
2010. dec. 13. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Át fogjátok nézni a suliban is a dolgokat. Mi érettségi előtti félévben csak az érettségire készültünk.MINDENBŐL...Nem lesz gond.esetleg, ha nagyon nem érzed, h menne, akkor még van lehetőség pl matekból különórákat venni. Nem olcsó, tudom, de megéri.
2010. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem vészes az érettségi, ha figyeltél az órákon akkor menni fog. és minden tantárgyból lehet kapni külön érettségire felkészítő könyvet érdemes átfutni,kitölteni őket pl. töriből nagyon jó ez a könyv!
2010. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!