Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a LIA...

Mi a véleményetek a LIA alapítványi iskoláról?

Figyelt kérdés
Webprogramozó képzésre szeretnék jelentkezni, műszaki középiskolából. Igaziból felvettek egyetemre, de úgy érzem, hogy nagyon irányt tévesztettem, (bölcsész szakról van szó), és szeretnék visszatérni műszaki irányba. Egyelőre a lehetőségeim csak ezt engedik meg, és szeretném kihasználni az első ingyenes OKJ-s szakma lehetőségét. Itthon is nehezen fogadják el, hogy szeretnék lépni, de én több jövőt látok a webprogramozásban, minthogy kétségek közt hánykolódjak egy olyan szakon, aminek nincs jövője. Felsőfokú OKJ-ről van szó, mégis azzal ijesztegetnek, hogy ez durva visszaesés lesz ez egy egyetem után. Tudom, hogy egy nívós főiskola keretein belül színvonalasabb képzést kapnék, de szeretnék véleményeket gyűjteni erről az intézményről is.
2010. dec. 15. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A LIA debreceni túrisztika szakáról tudom, hogy nagyon laza. Akkor is átengednek, ha fél évig nem mész be az órákra.

Én is csinálok egy rendszergazda tanfolyamot egyetem mellett. Szerintem minkettő csak vicc de nem képzés.

"Felsőfokú OKJ-ről van szó, még is azzal ijesztegetnek, hogy ez durva visszaesés lesz ez egy egyetem után." Ezt nem egészen értem. Milyen dúrva visszaesés? Néhány szakot leszámítva az egyetemeink kis híjján gyerek megörzők buli központokkal. Tudod mit, erre mindjárt ki is írok egy kérdést..

A keresletről pedig annyit, egy tanár kezdő nettója 90 ezer egy rendszergazdáé 83-tól felfelé.

A webbprogramozást próbáld meg mással is kiegészíteni.

A felsőfokú képzés elnevezés jól hangzik, de ha utánanézel látni fogod, nem több a régi technikusinál. Még ha papíron nem is ugyan az.

2010. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ide járok,igaz nem webprogamozóra.A budapesti iskoláról tudok nyilatkozni.A webprogamozók délelőtt járnak és olyan 11 körül végeznek.De én nem nagyon szeretem ezt a sulit,azt vettem észre,hogy kb lesz:@rják,hogy bejársz vagy nem.
2010. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!