Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MI a véleményetek a TF-ről?...

MI a véleményetek a TF-ről? Megéri oda menni? Milyen esélyeket láttok pl a rekreációval elhelyezkedők számára?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:

szeretem a rövidítéseket


ez épp mit jelent?

2010. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Testnevelési Egyetem
2010. dec. 23. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:

aha


biztos, hogy én vagyok a hülye, de ebből hogy jön a TF?

2010. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, te vagy hülye. :)

talán mert Testnevelési Főiskola volt 2000-ig a neve,

csak beolvasztották a SOTE-ba...

2010. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pontosabban nem 2000-ig volt ez a neve, a 80-as évek végén lett egyetem a neve, amennyire emlékszem, de sokáig főiskola volt, és így emlegetik még most is.
2010. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj vívást + angolt és irány Amerika, ott sok egyetemen és az összes katonai akadémián kötelező a vívás.
2010. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14:35


És nekem bizony tudni kéne, hogy mi volt egy mai iskola neve 30 évvel ezelőtt.


Köszönjük, Emese.

2010. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem válaszolnátok az általam feltett kérdésre???
2010. dec. 27. 18:45
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Én a reki szakról annyit tudok, hogy Magyarországon kicsi az esély arra, hogy eltudj vele helyezkedni.

Az oktatás minősége, nappali tagozaton egész jó,nekem is vannak TF-es tanáraim, de levelezőn olyan mintha vennél magadnak egy diplomát. Nem a kedvedet akarom szegni, nekem egyik ismerősöm mondta mindezt. Egyébként érdekes tantárgyak vannak, pszichológia,pedagógia,önismeret,reki,sportegészségügy....

2010. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!