Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha bizonyos...

Mi történik, ha bizonyos tantárgyakból ebben a félévben nincs jegyem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy magántanuló vagyok. Ebben a félévben inkább az érettségi tantárgyakkal foglalkoztam, ezért néhány "kisebb" tantárgyból kevés jegyem van. Kémiából van egy hármasom még szeptemberről, bioszból is van egy jegyem, viszont fizikából egyáltalán nincs. Most ebben a 2 hétben megpróbálok dogát írni, de nem tudom :S Kémiából még csak-csak, hiszen ott már csak 2 jegy szükséges, de fizikából nincs is annyi óránk addig. Maximum úgy, hogy az egyik dogát témazárónak számíttatom. Azt sem tudom, hogy egy félévben hány jegyet kell szereznem, azt hiszem 3, de nem vagyok benne biztos. Elvileg ha nincs elég, akkor vizsgáznom kell, de a tanáraimból simán kinézem, hogy elfelejtik. Mi történik, ha vizsgám sincs ? Hiszen ez még csak a félévi jegy, nem olyan fontos, mint az júniusi :S
2011. jan. 1. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de a legokosabb az, ha írsz a tanáraidnak, hogy mitévő legyél.
2011. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom legalább 3 jegy kell ahhoz, hogy lezárhassanak.
2011. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam, de mi van ha nem tudnak lezárni ?
2011. jan. 1. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Vizsgázol.
2011. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de ha mondjuk a tanárok nem tudják elintézni a vizsgát, mert nem jut eszükbe ?
2011. jan. 1. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor karót kapsz félévkor...vagy rendesek lesznek, iratnak veled egy dogát amire 3 jegyet kapsz.
2011. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!