Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miket nézzek át a központi...

Miket nézzek át a központi felvételihez?

Figyelt kérdés
Matekból gyenge 4-es vagyok, a többi tantárgyból szinte mindegyikből dicséretes 5-ös,iszonyatosan félek a matek központitól..Miket nézzek át a korábbi matekfelvételiken kívül ahhoz,hogy 40-60 % közötti felvételit írjak?
2011. jan. 11. 19:14
 1/5 anonim válasza:

Máshogy nem nagyon tudsz készülni, mivel a központi kompetencia alapú, tehát a készségeket teszteli, nem feltétlenül a tudást.

Sok sikert!

2011. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HA matekból gyenge 4es vagy akkor nehéz lesz 60% Milyen tagozatra akarsz menni?Jártál felkészítőre?az a legfontosabb
2011. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg igazat szóltak az előttem írogatók. Kompetenciaalapú az egész és főleg a logikai gondolkodásra épít. Tehát nem biztos, hogy elég csak a tananyag. Magyarul vagy megy a matek- vagy nem.
2011. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző évi felvételiket nézd át, ha fent vannak valahol. Én anno kemény 5%-ot csináltam meg, hát nem is matek fakos suliba mentem :))
2011. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2011. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!