Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelezhetnek arra, hogy...

Kötelezhetnek arra, hogy tanórán kívüli órán vagy iskolai megbeszélésen rész vegyek? (0. óra, iskola gyűlés, úgy hogy a rendes tanidőn kívül időben van)?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom nem, de mégis fenyegetőznek, ha nem maradunk ezeken igazolatlant kapunk, meg meglesz a következménye blablabla (eddig még nem kaptunk soha mondjuk)...De akkor tényleg beírhatnak, ha tanórán kívüli foglalkozás, és tanítási időn kívül van?
2011. jan. 11. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tanköteles vagy, kötelezhetnek.

Amúgy nálad mi számít tanítási időn kívülinek?

2011. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kötelezhetnek.


De nyugodtan kísérletezz a türelmükkel, csak utána ne az legyen itt a következő kérdésed, hogy mit lehet tenni, ha köcsög a tanár.

2011. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha a rendes óráim pl. 8-2ig tartanak és 2:10 től beraknak egy korrepetálást, ami nincs az órarendembe, (és a tanmenetbe se).
2011. jan. 11. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Kötelezhetnek, igen. Mivel sehol nincs megszabva, hogy 2 után nem rendelkezhet az iskola az időddel. Ha így lenne, akkor nem lehetne sehol 7. óra.
2011. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem a rendes tanrendi órákról beszélek hanem pl. a tanórán kívüli "iskola gyűlésekről", úgy hogy pl a gyűlés 3kor van és nekem 2ig vannak óráim?
2011. jan. 11. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem értem, hogy miért kell délután 3-kor iskolagyűlést tartani.

Mifelénk iskolagyűlést úgy tartunk, majdnem 2 havonta, hogy rövidített órák, és 10-11 között pedig iskolagyűlünk.

2011. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!