Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor fogják bevezetni azt,...

Mikor fogják bevezetni azt, hogy egy természettudományi tantárgyból kötelező érettségizni? (ha egyáltalán be fogják)

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyelőre senki nem tudja. Erről csak törvényjavaslat van, és annak a vitaanyaga. De a kormány elé még NEM került a dolog, és határozat sincsen róla. Tehát minimum 1,5 év mire bevezetik. Én tavaly októberben azt olvastam, hogy idén májusra akarják keresztülnyomni a kormányon és ha megvan a törvény, akkor 2011 szeptembertől már alkalmazzák. De ha engem kérdezel nem fogják addig áttolni, mert nyáron nem tárgyal a kormány, tehát júniusig kellene megszavazni. Addig 5 hónap van, az anyag meg vitairat stádiumban van... Hosszú lesz ez még.
2011. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! 2,5 év múlva érettségizek, ezért kérdezem. Ugye jól tudom, hogy 2 évvel az érettségi előtt be kell jelenteni (tehát nekem jelen esetben, ha ősszel nem vezetik be, akkor megúsztam?)
2011. jan. 12. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!