Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem vagy Szolnok...

Debreceni Egyetem vagy Szolnoki Főiskola? (turizmus, vendéglátás)

Figyelt kérdés
Mindenre kívncsi lennék mindkét iskolával kapcsolatban. Mindenképpen kollégista szeretnék lenni, szóval nemcsak magáról a szakról hanem a kollégiumról, szórakozásról is szerenték megtudni minél többet. Melyik diplomával tudnék jobban elhelyezkedni, hol rendesebbek a tanárok, hol van nagyobb élet, stb. minden előny, hátrány, minden tapasztalatra kíváncsi vagyok. Egyébként van egy olyan ötletem is hogy Szolnokra jelentkezek felsőfokú szakképzésre utána mennék turizmusra és akkor eltudnám dönteni hogy ott maradok e vagy Debrecenben próbálom meg. Vélemények? SZF-ről több rosszat hallottam hogy oda hülyék járnak stb. de mivel hogy oda is elég magas a ponthatár én ezt nem nagyon tudom elképzelni.
2011. jan. 12. 16:10
 1/2 anonim válasza:
DEBRECENNN!
2011. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezen a szakon csakis Szolnok
2012. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!