Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó pesti suli az Apáczai...

Jó pesti suli az Apáczai Csere János Gyakorlógimi?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Az egy versenyistálló, és ha komoly értelmiségi pályára készülsz én mindenképpen javaslom. Márha be tudsz kerülni.
2009. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, remélem bejutottam :). Hamarosan kiderül :)
2009. jan. 31. 19:46
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Én egy éve simán bejuthattam volna, de nem akartam oda menni. Versenyistálló. Legjobb barátom ott érettségizett elég jó pontokkal, de 4 év alatt maximum csak 2 órát tudott aludni éjszaka. Volt olyan, hogy nem aludt három napig, én ezt durvának érzem, elég kemény iskola, én inkább olyan iskolát választottam, ahol a szintet pont meg tudom ugrani, de egy kicsit dolgoznom kell rajta.
2009. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
még régebben azt olvastam Magyarország 2.dik legerősebb sulija
2009. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Én oda járok már lassan két éve, és csak jót tudok róla mondani! A tanárok kiválóak, jól leadják az anyagot...és igen, ha jó helyen szeretnél továbbtanulni, mindenféleképpen ajánlom!!! Amúgy hetedikre vagy kilencedikre jelentekezel?
2009. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hetedikre jelentkeznék... :)
2009. febr. 7. 16:52
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó.én ugyan "csak" a vépégébe járok (most érettségizem) ami szintén elit,de nálam mindig az apáczai volt az első
2009. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, felvettek? :)
2009. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
35%
Erős iskola de szoktak lenni kételyek vele szemben, elsősorban az hogy csak a száraz anyagot adják le, tömör információkat, de a dolgok logikájára nem világítanak rá, ennek ellenére csak ajánlani tudom mindenkinek az egyetem miatt.
2009. aug. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet. Én ide járok, most vagyok 11.-es. Nem kell egész nap tanulni. Igaz, hogy nem vagyok kitűnő, de a négyes szintet napi 1 óra tanulással tartom. Akit bővebben érdekel jöjjön el az okt. 13.-14.-i nyílt napra. Nem fogtok csalódni.
2010. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!