Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segíts elektrotechnika-elektro...

Segíts elektrotechnika-elektronika szakmacsoport vs informatika szakmacsoport vs gépészet szakmacsoport vs közgazdaság szakmacsoport?

Figyelt kérdés
indokkal ha lehet
2011. jan. 14. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Pff.

Amelyik érdekel...

Ennél jobb válasz nincs.

Nem olyat kérdeztél, hogy Gyengeáramú elektronika vagy Erősáramú, ami eldönthető, hanem 4 teljesen különböző szakágat soroltál fel...

De elektrotechnika-elektronikával sokra lehet vinni.

2011. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elektrotechinka vagy gépész, az informatika és a közgázt sztem felejtsd el ,mert sokan mennek annak és csak a legjobbak érvényesülhetnek. Én villamosipari szakközépbe járok , elektró szakon vagyok és tervezem,hogy továbbmegyek villamosmérnökire. Annak idején én is a gépész és az elektrotechnika között vaciláltam , sztem mind a kettő jó
2011. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!