Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanítóképző főiskolára szeretn...

Tanítóképző főiskolára szeretnék jelentkezni. Pontosan milyen tantárgyakat kell ott tanulnom, és mennyi a ponthatár a felvételin?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A ponthatárt sajnos nem tudom, de a tárgyak közül szinte mindent. Nekünk volt matematika, természetismeret (biológia, környezetismeret, fizika, kémia, földrajz), magyar, ének, testnevelés, technika, rajz, magyarul minden, amit tanítanod kell tanítóként (meg amit nem).
2011. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyire nehéz elvégezni? Nekem csak a Matematikával vannak gondjaim, mennyire veszik ott komolyan ezt, tudom hogy ez buta kérdés de mégis érdekelne?!
2011. jan. 15. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Tanítóképzőtől és tanártól függ.

Nekem nem volt nehéz elvégezni, de a matekkal megszenvedtem, olyanokat tanultunk, amire egy tanítónak nem sok szüksége van (integrálás, deriválás). De én szerettem ott tanulni, és a munkámat is élvezem :)

2011. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az iskola holnapján megtalálod a hálótervet, hogy melyik félévbe milyen tárgyaid lennének, ponthatár meg felvi.hu...
2011. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minden főiskolán megvannak a mumus tantárgyak és tanárok . Ennek ellenére azt mondom ,hogy hogy a büfé szaknál jóval nehezebb , de a műszaki szakokhoz képest ez piskóta . Benne vagyok onnan tudom . Igazából embere válogatja . pchiot is :D fogsz pl az alaptantárgyakon kívül amit tanítanál pl
2012. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!