Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek be merjek vállalni...

Szerintetek be merjek vállalni még egy alapszakot (keleti nyelvek és kultúrák - kínai, vagy japán) szakot a magyar alapszak mellé az ELTE-BTK-n?

Figyelt kérdés

Másodéves magyar alapszak-szerkesztői minoros vagyok az ELTE-BTK-n, és régóta gondolkodom azon, hogy jelentkezzek-e egy második alapszakra. Nagyon érdekelnek az ázsiai kultúrák, szívesen tanulnék róla, na és persze a nyelvet is szívesen tanulnám, viszont sokaktól hallottam azt, hogy egy nyelvszak nagyon kemény, és egész embert igényel, ezért nem vagyok benne biztos, hogy magyar szak mellett eredményesen tudnám végezni.

Ha tudnátok esetleg tanácsot adni (főképp olyanok, akik oda járnak), nagyon hálás lennék, és köszi előre is! :)


2011. jan. 17. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, legfeljebb ha nem megy, abbahagyod...biztos hasznos lenne, főleg magyar szak mellé
2011. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!