Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van fehérváron egy Neumann...

Van fehérváron egy Neumann János informatikai kar. Tudtok róla valamit? Mennyire komoly az oktatás? Milyen színvonalú? Most felvételizem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 21:57
 1/1 anonim válasza:

Én ide járok. Az oktatás színvonala nagyon jó, ugyanaz, mint a pesti NIK-en (oda is jártam egy évig, így biztos tapasztalat). Van egy-két nagyon húzós tantárgy. Igazából a programozást kell nagyon komolyan venni. Lesz olyan tárgyad, hogy AAO (Adatstruktúrák, Algoritmusok, Objektumok), ami gyakorlatilag programozás elmélet, ez elég húzós lesz, figyelj majd oda! A matematika két részre lesz osztva (analízis, diszkrét matematika és lineáris algebra), a tanárnő viszont jófej, segítőkész és szereti a NIK-eseket. Ami még nehéz lesz, az a fizika, ráadásul abból szóbeli vizsga lesz, ami nem piskóta, a tanár nálunk az évfolyam felét megvágta elsőre. Szóval a színvonallal szerintem nincsenek gondok. Tanulni kell, mert nehéz suli, de ha tanulsz, minden rendben lesz.


Jól fogod érezni magad, ha Fehérvárra jössz.


Remélem segítettem. Ha még kíváncsi vagy valamire, kérdezz nyugodtan, igaz hogy még csak második féléves vagyok, de azért ismerem az itteni dolgokat.

2011. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!